Realizacja, Dostawa, Zwrot

Dołożymy wszelkich starań, by wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej. Ale zwróć uwagę, że prawie wszystkie nasze produkty szyjemy jednostkowo na bieżąco i zwykle nie są one dostępne natychmiast. Staramy się, by nasi Klienci otrzymali je w ciągu kilkunastu dni, a maksymalny czas oczekiwania nie przekraczał 16 dni, w tym czas dostawy przesyłki od 1 do 5 dni roboczych (Polska).

Towary gotowe i dostępne na stanie wysyłane są w przeciągu 3-5 dni roboczych, natomiast produkty szyte na bieżąco do zamówienia - w ciągu 10-13 dni roboczych. Dlatego w niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 16 dni roboczych. Do czasu tego nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy w Rzeczpospolitej Polskiej.

Informujemy, że realizacja wybranych przez Ciebie produktów nastąpi po zatwierdzeniu i opłaceniu zamówienia. Towar wysyłamy kurierem wyłącznie w dni robocze. Również istnieje możliwość odbioru osobistego w naszej Pracowni (Nowy Dwór Mazowiecki) po wcześniejszym umówieniu się - napisz do nas: shop@shelest.com.pl

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny nie później niż 14 dnia od momentu otrzymania produktu. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania oraz musi zostać wysłany w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu oraz wypełnionym i podpisanym Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Proces zwrotu takich produktów odbywa się zgodnie z procedurą przedstawioną w Regulaminie.
Musisz jednak pamiętać, że produkty spersonalizowane według życzeń Kupującego, które zostały wyprodukowane według specyfikacji  Klienta  lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie podlegają zwrotom i wymianie, gdyż ich personalizacja uniemożliwia dalszą sprzedaż (Ustawą o Prawach Konsumenta, Dz.U. 2014 poz 827 art.38).


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl