info o dostawie

Szacowany czas dostawy produktu wskazany pod jego ceną.

Dołożymy wszelkich starań, by wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej.
Towary gotowe i dostępne na stanie wysyłane są w przeciągu 2-3 dni roboczych, natomiast produkty szyte na bieżąco do zamówienia albo spersonalizowane produkty (dobór skóry, koloru, okuć, zmiana wymiarów, dodanie dedykowanego napisu etc) - wymagają więcej czasu i są wysyłane w ciągu  do 15 dni roboczych. Dlatego zwróć uwagę na informację o wysyłce pod ceną wybranego produktu.

Jeśli planujesz zrobić jakieś zmiany produktu (chcesz wyrób z innego koloru skóry, zmienić/ dopasować jego wymiary albo dodać napis/imię etc) napisz nam o tym na shop@shelest.com.pl   a dostaniesz odpowiedź z informacją o szacowanym  czasie realizacji i wysyłki.
Informujemy, że realizacja wybranych przez Ciebie produktów nastąpi  po zatwierdzeniu i opłaceniu zamówienia. A niektóre spersonalizowane zmiany produktu (zmiana wymiarów albo dodanie dodatkowych elementów, etc) mogą powodować naliczenie dodatkowych kosztów, co spowoduje wzrost ceny produktu.

Towar wysyłamy kurierem wyłącznie w dni robocze. Również istnieje  możliwość odbioru osobistego w naszej Pracowni (Nowy Dwór Mazowiecki)  po wcześniejszym umówieniu się - napisz do nas  shop@shelest.com.pl 

Masz prawo zwrócić zakupiony Towar bez podania przyczyny nie później niż 14 dnia od momentu jego otrzymania. Proces zwrotu takich produktów odbywa się zgodnie z procedurą przedstawioną w Regulaminie. Pamiętaj, że Towar musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania oraz musi zostać wysłany w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu oraz wypełnionym i podpisanym Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży (formularz jest tu: Formularz odstąpienia od umowy )
Musisz jednak pamiętać, że produkty spersonalizowane według życzeń Kupującego, które zostały wyprodukowane według specyfikacji Klienta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie podlegają zwrotom i wymianie, gdyż ich personalizacja uniemożliwia dalszą sprzedaż (Ustawą o Prawach Konsumenta, Dz.U. 2014 poz 827 art.38).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl