REALIZACJA, DOSTAWA I ZWROT

Dołożymy wszelkich starań, by wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej.

Szacowany czas dostawy produktu wskazany pod jego ceną.

Ale zwróć uwagę, że prawie wszystkie nasze produkty szyjemy jednostkowo na bieżąco i zwykle nie są one dostępne natychmiast. Staramy się, by nasi Klienci otrzymali je w ciągu kilku- kilkunastu dni, a maksymalny czas oczekiwania nie przekraczał 16 dni, w tym czas dostawy przesyłki od 1 do 5 dni roboczych (Polska).

Towary gotowe i dostępne na stanie wysyłane są w przeciągu 2-3 dni roboczych. Natomiast produkty szyte na bieżąco do zamówienia albo spersonalizowane produkty (dobór skóry, koloru, okuć, zmiana wymiarów, dodanie dedykowanego napisu etc) - wymagają więcej czasu i są wysyłane w ciągu 10-15 dni roboczych. Dlatego zwróć uwagę na informację o wysyłce pod ceną wybranego produktu. Do czasu tego nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce.
Jeśli planujesz zrobić jakieś zmiany produktu (chcesz wyrób z innego koloru skóry, zmienić/ dopasować jego wymiary albo dodać napis/imię etc) napisz nam o tym na  shop@shelest.pl   a dostaniesz odpowiedź z informacją o czasie realizacji i wysyłki.

Informujemy, że realizacja wybranych przez Ciebie produktów nastąpi po zatwierdzeniu i opłaceniu zamówienia.  A niektóre spersonalizowane zmiany produktu (zmiana wymiarów albo dodanie dodatkowych elementów, etc) mogą powodować naliczenie dodatkowych kosztów, co spowoduje wzrost ceny produktu.

W sklepie internetowym   www.shelest.pl   za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

  1. zwykły  przelew  na  nasze  konto firmowe:   PKO Bank Polski S.A. 85 1020 1026 0000 1402 0386 3297     SHELEST / ST Piotr Marjański, ul.Wojska Polskiego 49/7, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki. W tytule przelewu nałeży podać numer zamówienia.
  2. Płatność elektroniczna i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu   Przelewy24.pl
  3. Płatność elektroniczna i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu   PayPal (paypal.com) - tymczasowo zawieszona

Towar wysyłamy kurierem wyłącznie w dni robocze. Również istnieje możliwość odbioru osobistego w naszej Pracowni (Nowy Dwór Mazowiecki) po wcześniejszym umówieniu się - napisz do nas  shop@shelest.pl

Realizujemy wysyłkę zamówionego Towaru w formie przesyłki kurierskiej za pośrednictwem Dostawcy (Poczta Polska lub DPD Polska lub inny serwis kurierski).

 

Koszt dostarczenia Towaru do Klienta wynosi:

Na terenie Polski przy zakupach powyżej 1000 zł   wysyłka kurierem jest darmowa. 


Koszty wysyłki:

* zamówienia  do 300zł -  koszt wysyłki to 12 zł

* zamówienia  od 300 do 600zł -  koszt wysyłki to 15 zł

* zamówienia  od 600 do 1000zł -  koszt wysyłki to 18 zł

 

W sprawie wysyłki za granicę prosimy o kontakt pod adresem  shop@shelest.pl
Odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe i celne, wynikające z dostawy przesyłki poza terytorium Unii Europejskiej, ponosi Klient.

Przy odbiorze przesyłki z zamówionym Towarem prosimy o jej zbadanie. Jeżeli opakowanie wygląda na uszkodzone, zalecamy w obecności kuriera sprawdzić zawartość paczki i w przypadku stwierdzenia uszkodzenia zawartości spisać protokół szkody oraz potwierdzić odbiór przesyłki z adnotacją na liście przewozowym "przesyłka uszkodzona". Proszę zachować kopię protokołu dla siebie i skontaktować się z nami   shop@shelest.pl     by umożliwić szybkie przeprowadzenie procedury reklamacyjnej.

Masz prawo zwrócić zakupiony Towar bez podania przyczyny nie później niż 14 dnia od momentu  jego otrzymania. Proces zwrotu takich produktów odbywa się zgodnie z procedurą przedstawioną w Regulaminie. Pamiętaj, że Towar musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania oraz musi zostać wysłany w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu oraz wypełnionym i podpisanym Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży (formularz jest tu:     Formularz odstąpienia od umowy )

Musisz jednak pamiętać, że produkty spersonalizowane według życzeń Kupującego, które zostały wyprodukowane według specyfikacji Klienta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie podlegają zwrotom i wymianie, gdyż ich personalizacja uniemożliwia dalszą sprzedaż (Ustawą o Prawach Konsumenta, Dz.U. 2014 poz 827 art.38).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl