O NAS


Ponieważ   praca  ze  skórą   to  nasza  pasja!SHELEST to marka specjalizująca się w produkcji  skórzanych toreb i akcesoriów. 

Stawiamy na rzemiosło, precyzję i estetyczne wykończenie – to dzięki nim powstają nasze wyjątkowe produkty.

Cenimy sobie tradycyjne wartości manufaktury, przekazywane  z pokolenia  na pokolenie, ale w równej mierze dbamy o rozwój i nowoczesne rozwiązania techniczne, pozwalające zoptymalizować  proces wykonania  naszych wyrobów.

Klasyczne konstrukcje, eleganckie formy, funkcjonalność, piękno i doskonałe wykonanie – to są główne zasady SHELEST. Każdy nasz wyrób projektowany  z wyczuciem stylu i estetyki  oraz jest autentycznym przykładem ręcznego rzemiosła.

Jesteśmy dumni, że wyroby SHELEST są produkowane od początku do końca w naszej rodzinnej pracowni. To tu łączymy  tradycje  kaletnicze  ze  współczesnym rzemiosłem, a  klasyczny styl  z nowoczesnym  wzornictwem, dając  naszym wyrobom ciekawy charakter – taki prosty, a  jednocześnie  efektowny  i ponadczasowy.

Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć  wyrób nie  tylko   piękny, a  za razem praktyczny i funkcjonalny. Zawsze skupiamy się na jakości i wygodzie użytkowania naszych wyrobów.

Tworzymy własne modele oraz projektujemy  i wykonujemy torebki na indywidualne zamówienia.
Wierzymy w jakościowe, ponadczasowe  akcesoria  z indywidualnym charakterem.
SHELEST to  przyjemność  i  komfort  noszenia  pięknej,  doskonale  wykonanej galanterii skórzanej.

Przekonaj się sama ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl