Pracownia SHELEST
4.jpg

Chodź, opowiem Tobie trochę o naszej codzienności.

Nasza pracownia - to magiczne miejsce! Tu powstają pierwsze wzory, szablony i prototypy. Jak to wygląda?

Po pierwsze, to projekt. Może dojrzewać długo, stopniowo nabierać kształtów i wzbogacać się w dodatkowe elementy. A może powstać dosyć szybko, zaiskrzyć i rozkwitnąć w naszych głowach. Łapiemy go więc i przenosimy na papier by utrwalić i dopracować. Robimy szkice, rysunki techniczne, poprawki, szablony i koniecznie produkt próbny - prototyp. Nie zawsze prototyp jest produktem końcowym, najczęściej nanosimy jakieś poprawki czy dopracowujemy szczegóły - zmieniamy okucia, dopasowujemy wymiary, dodajemy albo usuwamy pewne detale - czyli udoskonalamy walory wizualne oraz podnosimy wartości użytkowe produktu. Często zdarza się, że pewne zmiany robimy po kilku miesiącach "życia" gotowego modelu, ponieważ nie wszystkie momenty można uwzględnić i przewidzieć na pierwszych etapach powstania produktu. I wtedy na pomoc przychodzicie Wy, nasi kochani Klienci - podpowiadacie nam co byście chcieli zmienić czy dodać do produktu, żeby stał się on bardziej wygodny i piękny. Najczęściej to są zmiany "kosmetyczne" - na przykład, zwiększenie kieszonki albo dodanie dodatkowej, wydłużanie czy skracanie rączek lub paska, czasem delikatna zmiana wymiarów czy okuć.

Codzienność w pracowni to praca zarazem fizyczna i umysłowa, i jest bardzo ciekawa, zwłaszcza z nowymi projektami. Wtedy zawsze jesteśmy nakręceni i zafascynowani, pełni zapału i ciekawości jaki będzie efekt końcowy)) Mamy tyle pomysłów, że trudno zadecydować o ich kolejności. Ale wciąż działamy - projektujemy, szkicujemy, kroimy i szyjemy dla Was galanterię i akcesoria. Jeszcze tyle fajnych projektów przed nami)

I właśnie to lubimy - wolność i możliwość wyboru, kochamy swoją pracę, bo robimy naprawdę piękne jakościowe rzeczy dla wspaniałych ludzi! Codziennie cieszymy się na widok skrawków tkanin, skór i narzędzi kaletniczych, które współtworzą w naszej pracowni nieład artystyczny i bałagan - bo to znak, że to nie sztuczny pic na wodę czy jakieś laboratorium naukowe, lecz prawdziwa pracownia, w której tętni życie i coś ciągle dzieje się, nabiera form, powstaje. To znak, że niedługo to "coś" będzie cieszyć nie tylko nas, jako dumnych i dzielnych twórców, ale również Was, jako nowych właścicieli tych jak ze wspaniałych produktów.

#kochamswojaprace

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl